Українцям повідомили про зміни у способі оплати рахунків за спожите блакитне паливо. Що потрібно знати для коректного проведення платежу, розповіли у компанії "Нафтогаз".

У газопостачальній компанії заявили, що побутові споживачі зможуть проводити оплату більш простим способом. Тепер під час оплати платіжок за блакитне паливо на сайті компанії не обов'язково вказувати номер особового рахунку.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

Як тепер платити?

Українці можуть перейти на офіційний сайт компанії - gas.ua і лише вказати свою адресу проживання. Після цього заплатити за газ можна буде лише в один клік.

У той самий час споживачам залишаються доступними та інші способи оплати. Наприклад, можна використовувати чат-боти компанії в Viber і Telegram або ж навідатися до найближчого відділення банку або "Укрпошти" та погасити платіжку там.

Популярні новини зараз
Українцям роздадуть шалені гроші: хто може отримати Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список "Київводоканал" дав споживачам кілька тижнів: якщо встановлено лічильник, зробіть це
Показати ще

Нафтогаз, оплата комуналки, фото: Знай.ua
Нафтогаз, оплата комуналки, фото: Знай.ua

Коли потрібно платити за газ?

Клієнти "Нафтогазу" зобов'язані здійснювати оплату до 25 числа кожного місяця. Однак, за умови оплати до 15 числа через онлайн-сервіси компанії, споживачеві нараховується знижка у розмірі 1%.

Також щомісяця з 1 по 5 число українці мають передавати актуальні показники газових лічильників. Це допоможе уникнути некоректних нарахувань та можливої ​​переплати.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, у "Нафтогазі" зробили заяву щодо тарифів за доставку блакитного палива: хто заплатить більше.

Також наш портал інформував, 3 причини боргів за газ: Нафтогаз пояснив, чому виникають проблеми.

Крім того, ми писали, тривожна арифметика "Нафтогазу": українці стають боржникам навіть за наявності переплати.