Українські пенсіонери зможуть отримати спеціальні надбавки, які нараховуватимуться щомісяця. Проте пощастить не всім. Хто отримає бонус до виплати, розповіли у Головному управлінні Пенсійного фонду у Запорізькій області.

В Україні пенсіонери можуть отримувати різні доплати та надбавки до основної пенсії, залежно від свого статусу, заслуг та віку. Відповідно до законодавства, при досягненні 70 років літній особі призначають щомісячну доплату, яка збільшується кожні 5 років.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Який розмір надбавок:

  • віком від 70 до 74 років – щомісячно додаткові 300 гривень;
  • у віці від 75 до 79 років – додатково 456 гривень;
  • у віці від 80 років та старше – додатково 570 гривень.

Виплати пенсій, скріншот: YouTube
Виплати пенсій, скріншот: YouTube

У ПФУ попередили, що ця доплата призначається без особистого звернення пенсіонера з місяця, коли той досягає встановленого віку.

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача "Потрібно запасатися ресурсам": відомий екстрасенс озвучив тривожний прогноз на зиму 2024 року Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

"Ці доплати до основної пенсії людина отримує з місяця, коли у неї день народження. До Пенсійного фонду України додатково звертатись не потрібно", - йдеться в повідомленні.

Проте одержати вікові надбавки зможуть не всі громадяни. Не мають права на цю доплату особи, які отримують пенсію з урахуванням усіх надбавок та бонусів понад 10 340 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українські пенсіонери стануть багатшими, але "губу розкатувати" не потрібно: яку надбавку можна отримати влітку.

Також наш портал інформував, окрім тебе – ніхто не вирішить: чи можна українцям сплачувати добровільні внески, перебуваючи за кордоном.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, яка пенсія буде в осіб на повному державному утриманні: особливості для різних категорій.