Українці, які втратили роботу, можуть розраховувати на допомогу від центру зайнятості. Ці організації працюють з метою надання підтримки тим, хто шукає нову роботу. Їхні фахівці пропонують різні послуги, включаючи пошук вакансій, консультування з питань трудового права та професійну підготовку.

Якщо ви хочете зареєструватися в центрі зайнятості, є кілька способів це зробити. Перший - особистий візит до їхнього офісу. Вам потрібно мати з собою кілька документів, таких як паспорт або інший документ, який підтверджує ваше громадянство.

Центр зайнятості. Фото: скрін youtube
Центр зайнятості. Фото: скрін youtube

Також, потрібна довідка про присвоєння облікового номера платника податків, а також документи, які підтверджують вашу освіту та попереднє місце роботи. Якщо ви військовозобов’язаний, також потрібно мати військовий квиток.

Другий спосіб - реєстрація через портал Дія, який надає онлайн-сервіси для громадян. Вам потрібно авторизуватися на порталі, вибрати відповідний розділ і заповнити форму, додавши копії електронних документів.

Популярні новини зараз
Ваш номер можуть заблокувати на два роки: Vodafone попередив про нові правила Депутати з «Євросолідарності» Порошенка масово виїхали до Європи, поки Україну масово обстрілюють ракетами, - військовий "Індексація" у зворотний бік: кому з пенсіонерів можуть знизити виплати на 20% "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні
Показати ще

Центр зайнятості, фото zhitomir
Центр зайнятості, фото zhitomir

Після цього вам потрібно підписати заяву електронним підписом і чекати повідомлення з центру зайнятості щодо подальших кроків.

Обидва ці способи дозволяють отримати доступ до послуг центру зайнятості, які можуть допомогти вам знайти нову роботу та відновити стабільність в житті.

Також наш портал інформував, терміни допомоги з безробіття: скільки часу можна "сидіти на шиї" держави

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що оформлення інвалідності в Україні: з якими хворобами треба звертатися

Вам буде цікаво дізнатися СБУ викрила посадовців ДПСУ, що кришували переправу ухилянтів через кордон, до цього причетний Володимир Малюга, - ЗМІ