У Верховній Раді розглядається важливе питання щодо полегшення процедур для автовласників. Нова ініціатива передбачає значні зміни в системі надання адміністративних послуг у сфері дорожнього руху.

Коли люди хочуть здійснити певні операції, такі як отримання водійських прав, реєстрація або вибування автомобілів, вони часто стикаються з бюрократичними перешкодами та довгими чергами.

Права водія, фото zn
Права водія, фото zn

Проєкт закону, який розглядається, спрямований на полегшення цього процесу та забезпечення більшої доступності послуг для громадян.

Одна з ключових змін, яку передбачає цей законопроєкт, - це надання територіальним органам Міністерства внутрішніх справ права на отримання необхідної інформації з Державного демографічного реєстру.

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Машини, скріншот: YouTube
Машини, скріншот: YouTube

Ця інформація включає особисті дані: такі як ім'я, дата народження, адреса проживання, а також номери паспортів і т.д. Це дозволить зменшити час та зусилля, які потрібні для отримання різних документів та послуг.

Крім того, законопроєкт передбачає розширення повноважень Кабінету Міністрів та територіальних органів МВС щодо доступу до інформаційних систем та електронних баз даних.

Реєстрація авто, скріншот: YouTube
Реєстрація авто, скріншот: YouTube

Це дозволить більш ефективно керувати процесами отримання дозволів та реєстрації автомобілів, а також забезпечить більшу точність та швидкість у вирішенні адміністративних питань.

Усе це сприятиме створенню більш комфортного та ефективного середовища для громадян, що звертаються за автомобільними послугами, та сприятиме розвитку транспортної сфери в цілому.

Нагадаємо, оновлення даних у ТЦК: в яких випадках чоловіка можуть відвезти на "перевірку"

Вам буде цікаво дізнатися суд змусив українку заплатити 36 тисяч за світло: порушення, за яке жорстко покарають