Українські пенсіонери можуть одержувати виплати на банківську картку. Але щоб не виникло проблем із зарахуванням грошей, потрібно дотримуватися кількох вимог. Про це нагадали у Головному управлінні Пенсійного фонду України у Донецькій області.

Пенсіонери можуть обирати, як отримувати виплати – через відділення "Укрпошти" чи через уповноважений банк. При цьому особи, які набули статусу ВПО після 24.02.2022, отримують пенсії виключно через рахунки "Ощадбанку".

Пенсійні картки. Фото: скриншот Youtube
Пенсійні картки. Фото: скриншот Youtube

Вимоги до банківського рахунку для отримання пенсії:

  • рахунок має бути відкритий в одному з уповноважених банків;
  • рахунок відкривається виключно для зарахування пенсійних та інших соцвиплат;
  • відкритий у банку рахунок має бути активним.

При недотриманні хоча б однієї з вимог можуть виникнути проблеми із зарахуванням пенсійних виплат.

Популярні новини зараз
Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача Смартфони йдуть у минуле: молодь масово повертається до кнопочних телефонів Головне за 16 червня: супермаркети не приймають купюри, друге подорожчання електроенергії та блокування карток українців Для власників квартир приготували новий тарифний "сюрприз": яка послуга дорожчає
Показати ще

Отримання пенсії, скріншот: Facebook
Отримання пенсії, скріншот: Facebook

Фахівці Пенсійного фонду нагадують, що у разі зміни банківських реквізитів чи банку людині необхідно повідомити про це відомство. Актуалізувати інформацію про банківський рахунок можна або особисто з'явившись до органу ПФУ, або дистанційно через вебпортал електронних послуг.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, не всі зможуть стати пенсіонерами у 60 років: кому доведеться зачекати.

Також наш портал інформував, це унікальна можливість: українцям дозволили порахувати майбутню пенсію, як це зробити.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Жирно присмокталися і не подавляться": клієнт ПФУ поскаржився на крадіжку своїх грошей і корупцію в пенсійній системі.