Пенсіонери без стажу зможуть отримати спеціальну грошову допомогу від держави. Українцям розповіли, на яку виплату вони можуть розраховувати та як її отримати.

Про це повідомили на офіційному порталі Дія.

Пенсіонерам, які не мають необхідного стажу для отримання повної пенсії, може бути надана спеціальна грошова допомога від держави.

Пенсіонерка на вулиці
Пенсіонерка на вулиці

Яка виплата надається замість пенсії

Держава підтримує українців без стажу, надаючи їм тимчасову грошову допомогу замість пенсії. Розмір такої допомоги складає 2 361 гривня.

Популярні новини зараз
Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки ТЦК заганяють українців у боргову петлю – адвокат розповів про підступну схему Закінчення війни вже близько – старець Діонісій обнадіяв українців пророцтвом Краще на якийсь час переїхати: п'ять областей відключатимуть частіше за інших - список
Показати ще

Ця матеріальна допомога надається особам, які досягли 65 років, але не мають необхідного страхового стажу для отримання повноцінної пенсії та особам, яким виповнилося 63 роки, але їм не вистачає стажу для отримання пенсії за віком.

Мінімальний страховий стаж для виходу на пенсію в Україні становить:

  • 31 рік — для виходу на пенсію в 60 років;

  • 21 рік — для виходу на пенсію в 63 роки;

  • 15 років — для виходу на пенсію в 65 років.

Як отримати таку виплату

Для отримання вищезазначеної допомоги пенсіонеру необхідно особисто звернутися до місцевого центру соціального захисту. Після подання всіх необхідних документів буде проведена перевірка особи. Важливо, щоб пенсіонер не мав додаткових джерел доходу, інакше у виплаті допомоги йому може бути відмовлено.

Виплати. Фото: скрін youtube
Виплати. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, що виплати українцям опинилися під загрозою.

Як повідомляли раніше, українцям повідомили, що вони можуть отримати матеріальну допомогу на дитину.

Як писав "Знай" раніше, українки зможуть отримати фінансову допомогу.