Українцям розповіли, чи можна вкладатися у добровільні організації людям, які досягли 60 років. Йдеться про тих, кому ще не нарахували пенсійні виплати через те, що в них немає відпрацьованих років, які потрібні для призначення пенсій.

Про це розповідають у прес-службі Пенсійного фонду України.

Українці після 16 років можуть брати участь у добровільних внесках, незважаючи на те, чи є в них потрібна кількість відпрацьованих років.

Пенсіонер перед екраном ноутбуку
Пенсіонер перед екраном ноутбуку

Але особисті дані про цих людей повинні бути у реєстрі застрахованих осіб у Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування. До того ж, в цих громадян України не повинно бути статусу пенсіонерів.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Виплати для пенсіонерів, які не мають стажу

Розмір мінімальної пенсії в Україні залежить від віку людини, а також від кількості відпрацьованих років. Громадяни після 65 років, в яких ще немає потрібного страхового стажу, отримують виплати у розмірі прожиткового мінімуму для непрацездатних людей.

Два пенсіонери вдома
Два пенсіонери вдома

Після індексації пенсій навесні 2024 року розмір виплат збільшився на 364 гривні і склала 2 725 гривень. А ось 65-річні жінки з 30-ма роками праці і 65-річні чоловіки з 35-ма роками страхового стажу отримують виплати не менше 40% від мінімальної зарплати.

Нагадаємо, що самотні українські пенсіонери можуть отримати доплату до виплат.

Як повідомляли раніше, як оформити собі пенсійну виплату в режимі онлайн.

Як писав "Знай" раніше, яким пенсіонерам в Україні доплатять у травні 2024 року.