У компанії YASNO українцям пропонують скористатися новою послугою з оплати електроенергії замість іншого абонента. Погодьтесь, у наш час оплачений рахунок за світло коштує набагато дорожче, аніж букет найгарніших квітів. Як це зробити – читайте у нашому матеріалі.

Фахівці YASNO допомагають клієнтам піклуватися про рідних. Особливо це стосується родичів похилого віку, які так і не навчились користуватися інтернетом. Тому компанія розробила онлайн-сервіси, за допомогою яких можна швидко оплатити послуги електроенергії як за себе, так і за третіх осіб.

"Yasno", скріншот: YouTube
"Yasno", скріншот: YouTube

Оплату можна вносити з одного гаджету за декількома особовими рахунками. Ось як це зробити:

На сайті YASNO зайдіть в особистий кабінет і натисніть "Додати об'єкт". Так ви зможете додати у свій електронний кабінет новий особовий рахунок, після чого - передавати показники лічильника та оплачувати рахунки за кількома адресами.

Популярні новини зараз
Українцям повідомили про значне підвищення пенсій: хто отримає більше вже до кінця року Ухилянтам пояснили, коли у них почнуть відбирати речі Абонентів "Київстар" поставлять перед вибором: це буде непросто Лафа скінчилася, дострибалися: 9 причин, чому українці не отримають субсидію у 2024 році
Показати ще

У мобільній версії особистого кабінету - додатку YASNO Mobile можна додавати необмежену кількість особових рахунків.

Також вносити оплату можна і за допомогою месенджерів. У чат-ботах YASNO-online у Viber та Telegram знайдіть розділ "Особові рахунки", оберіть "Додати особовий рахунок" та введіть його номер. Так ви отримаєте змогу щомісяця сплачувати за світло без повторного введення даних.

Якщо оплата за іншого абонента є одноразовою, не потрібно реєструватися на сайті YASNO. Просто скористайтеся формами на сайті і внесіть оплату за номером особового рахунку або за адресою.

Нагадаємо: Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках

Раніше ми повідомляли, що Покарання значно збільшили: порушникам тепер буде непереливки