Українські сировари намагаються експортувати більше сиру через внутрішні проблеми з продажами, але не впевнені, чи це допоможе. Тепер їм може знадобитися новий план, щоб залишитися на плаву.

З останніми напрямками на ринку, українські виробники сиру зіткнулися з новим викликом: значним зростанням імпорту європейського сиру, який продається за нижчими цінами. Це зробило конкуренцію на внутрішньому ринку значно складнішою.

Тверді сорти сиру, скріншот: YouTube
Тверді сорти сиру, скріншот: YouTube

"У найближчій перспективі сири не подешевшають, але акції з великими знижками стануть масовими. Та навіть цінові знижки врятують не всіх виробників, адже імпорт сиру досить суттєво зріс", - йдеться в повідомленні.

За даними першого кварталу 2024 року, ввезення твердих, напівтвердих та білого сиру в Україну зросло на 12%, особливо помітно це в категоріях твердого та напівтвердого сиру, які є основними конкурентами для вітчизняного продукту.

Популярні новини зараз
Абоненти не встигають за темпами "Київстару": тільки поповнили рахунок, а тариф уже подорожчав Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю
Показати ще

Твердий сир. Фото: скрін youtube
Твердий сир. Фото: скрін youtube

Імпорт плавленого сиру стрімко зріс на 25%. Проте, через знецінення гривні, імпортери можуть скоротити свою активність в Україні, що може уповільнити зростання імпорту.

Українські виробники сиру зіткнулися з проблемами продажу через велику конкуренцію і зниження попиту на місцевий сир. Щоб вирішити це, вони намагаються збільшити експорт. Однак, навіть ці спроби часто не приносять успіху через сильну світову конкуренцію та інші економічні складнощі, що ускладнюють експорт.

Ця ситуація ставить під загрозу майбутнє українських виробників сиру і змушує їх шукати нові способи пристосування до швидко змінюваних умов ринку.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що натерти сир більше не буде проблемою: він не розтане і не прилипне до рук, 3 способи

Вам буде цікаво дізнатися, натерти сир більше не буде проблемою: він не розтане і не прилипне до рук, 3 способи