Будь-хто може отримати допомогу, а також стати волонтером завдяки платформі Juravli. Сервіс збирає дані про тих, хто потребує — заявки українців відображаються на онлайн-карті. Благодійники самостійно обирають людину, якій бажають допомогти.

Juravli – це всі ми, люди, які готові допомагати або допомагають людям щодня, які доставляють людям додому їжу, ліки, дитячі речі, ветеринарію тощо. Ми дбаємо насамперед про волонтерів, а вони подбають про тих людей, яким потрібна допомога” – кажуть розробники платформи.

Для того, щоб залишити онлайн-заявку, українцям необхідно виконати декілька кроків.

1. Відкрийте сайт Журавлі.

2. На головній сторінці оберіть розділ Мені потрібна допомога.

Популярні новини зараз
За чоловіків візьмуться спецкомісії: кого перевірять відразу ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять Потрібно терміново нести документи: українським пенсіонерам дозволили у червні "відновити" виплати Маршрутники вирішили підняти ціни на проїзд: доведеться платити у половину більше
Показати ще
  • Опишіть, яка саме допомога вам потрібна: продукти, ліки, одягу тощо.

  • Вкажіть, скільки у вашій родині дорослих та дітей потребують допомоги.

  • Розкажіть, чому вам потрібна допомога.

  • Вкажіть, за якою адресою зможете отримати гуманітарку.

Після успішного заповнення заявки сервіс запропонує вам посилання на Telegram-бот, де потрібно буде завершити процес реєстрації.

Після реєстрації ви зможете отримувати повідомлення про зміну статусу вашої заявки та дізнатися, чи прийняв хтось з волонтерів вашу заявку.

Всі персональні дані, які ви вкажете на платформі «Журавлі», суворо конфіденційні - їх зможе побачити лише волонтер, який допомагатиме вам. Благодійник зв’яжеться з вами після подання відповідного запиту.

Якщо ви бажаєте виступити в ролі волонтера, оберіть на сайті розділ Хочу допомогти, вкажіть свій номер телефону та придумайте пароль. Після реєстрації вам стануть доступні усі заявки, які люди залишали для отримання допомоги. Оберіть одну чи кілька заявок та натисніть Взяти в роботу всю заявку. Після цього зможете побачити ПІБ і номер телефону заявника та особисто передати усі необхідні речі.

Гуманітарна допомога / фото: відкриті джерела
Гуманітарна допомога / фото: відкриті джерела

Нагадаємо: Голодна старість: чому не всі українці зможуть отримати пенсію

Також ми писали про Періоди безробіття зарахують до страхового стажу: кому та за яких умов