Українські пенсіонери мають право на вікові надбавки. Першу доплату 300 гривень можна отримувати після 70-річчя. Проте не всім світять ці кількасот гривень. Про це йдеться у повідомленні Пенсійного фонду.

В Україні пенсіонери можуть отримувати надбавки не лише за певні заслуги чи наднормовий стаж. Починаючи з 70 років, автоматично призначаються вікові надбавки.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

"Щомісячна компенсаційна виплата в розмірі до 300 грн встановлюється пенсіонерам з дати досягнення віку 70 років, незалежно від виду пенсії, закону, згідно з яким призначена пенсія, тривалості страхового стажу та факту роботи", - зазначили в ПФУ.

Однак винятки все ж таки є. Як пояснили у відомстві, якщо разом із віковою надбавкою та іншими доплатами до пенсії загальний розмір виплати перевищує 10 340,35 гривні, то цей грошовий бонус не надається.

Популярні новини зараз
Водоканали почали відключати неплатників: який борг вважається "критичним" ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі
Показати ще

пенсіонерка, скріншот з відео
пенсіонерка, скріншот з відео

Обсяг цієї надбавки змінюється зі збільшенням віку пенсіонера:

  • з 70 до 74 років – 300 гривень
  • з 75 до 79 – 456 гривень;
  • від 80 років та старше – 570 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, найбіднішим пенсіонерам допоможуть копійкою: скільки можуть доплатити.

Також наш портал інформував, у трудову більше не дивляться? Хто в Україні може отримувати пенсію без стажу.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, терміново треба йти у фонд: українським пенсіонерам зробили останнє попередження.