Важливі зміни у роботі Ощадбанку: картки одержувачів пенсій та соціальних виплат, які пройшли процедуру ідентифікації, тепер почали розблоковувати. Це стосується внутрішньо переміщених осіб, зареєстрованих до 24 лютого 2022 року.

Це питання було обговорено на щотижневому засіданні Координаційного штабу із забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук.

Ощадбанк - фото 112 Україна
Ощадбанк - фото 112 Україна

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Наразі процес розблокування карток для зазначених громадян можливий лише через Viber. Перші 59 звернень, отриманих Пенсійним фондом України до 27 березня 2024 року, вже пройшли відеоідентифікацію для зняття обмежень.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Похід у ТЦК перевернув життя IT-фахівців: "Змінився світогляд. Це ж*па" Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

Ощадбанк повідомив, що зміг зв'язатися із майже 30 клієнтами банку, і картки були розблоковані.

Кредитні картки. Фото: Youtube
Кредитні картки. Фото: Youtube

Ощадбанк отримав близько 300 звернень внутрішньо переміщених осіб щодо розблокування карт через гарячу лінію Міністерства реінтеграції 1548 та громадську організацію "Донбас СОС".

В даний час розглядається можливість розширення каналів зв'язку з клієнтами Ощадбанку. Також враховуються потреби осіб із порушеннями зору чи слуху під час відеоідентифікації шляхом залучення перекладача мови або персонального асистента.

Раніше ми писали про те, що " Останню сорочку готові зняти": пенсіонери скаржаться на "сюрпризи" від Ощадбанку

Крім того, Знай.ua повідомляв, ПриватБанк ввів нову комісію на перекази: скільки доведеться платити