В місті Тростянець, що на Сумщині, була запроваджена інноваційна соціальна ініціатива, яка передбачає безкоштовний проїзд у міському громадському транспорті для всіх категорій громадян.

Ця політика стала діяльною з 1 квітня і охоплює внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих жителів, створюючи умови для їхньої фінансової підтримки та полегшення в умовах продовження військових дій на території країни.

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

Згідно з інформацією, оприлюдненою міською радою Тростянця в соціальній мережі Facebook, витрати, пов’язані з реалізацією цієї ініціативи, будуть повністю покриватися за рахунок місцевого бюджету.

Рішення про запровадження безкоштовного проїзду було ухвалене на фоні складної фінансової ситуації, в якій опинилося багато мешканців міста, а також з метою надання допомоги внутрішнім переселенцям, що шукають притулку від військових дій.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Львів'яни другий тиждень отримують воду на 2 години на день: обленерго безсило Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

У повідомленні міської ради наголошується на важливості соціальної підтримки громадян у часи кризи:

"Це соціально важливе рішення ми прийняли, щоб підтримати наших людей під час війни та внутрішніх переселенців, які прибувають з прикордоння. На жаль, багато громадян зараз перебувають у тяжкій фінансовій ситуації, і кожна заощаджена на безоплатному проїзді гривня для них має значення".

Ця ініціатива відображає розуміння та відповідальність місцевої влади перед своїми громадянами, а також підкреслює важливість солідарності та взаємодопомоги в умовах, що склалися.

Громадський транспорт. Фото: скрін youtube
Громадський транспорт. Фото: скрін youtube

Забезпечення безкоштовного проїзду стане не лише значним фінансовим полегшенням для багатьох жителів міста, але й символом єдності та взаємопідтримки у складні часи.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua громадський транспорт зі знижкою: українці зможуть заощадити у квітні

акож, Знай.ua писав про не дали безкоштовно проїхати маршруткою: як реагувати і куди звертатися