Добрі новини для всіх українців, хто знається на цінах в магазинах і сподівається трошки заощадити. Здається, ця весна принесе нам не лише квіти та тепліше сонце, але й досить приємну стабільність цін на продукти.

Дмитро Соломчук, який представляє "Слугу Народу" в парламенті та має справу з аграрною політикою, кинув нам невеликий промінь надії.

По-перше, він зазначив, що основні продукти харчування, як-от картопля та цибуля, скоро стануть дешевшими. Це вже само по собі чудова новина.

ціни на продукти зростають
ціни на продукти зростають

Але є й інші плюси: з настанням весни з'явиться більше домашньої продукції, що теж позначиться на цінах, особливо на таких товарах, як яйця. Весняний бум домашньої продукції допомагає зберігати ціни в розумних межах, що, безумовно, радує.

Популярні новини зараз
Платіжки ігнорувати не варто: за борги по комуналці блокуватимуть зарплатні картки Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році Lifecell порадував абонентів: два тижні можна не платити Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років
Показати ще

Не можна ігнорувати внесок фермерських господарств з центральних та західних областей України. Незважаючи на всі виклики, з якими їм доводиться стикатися, вони продовжують постачати продукцію високої якості та за доступними цінами, створюючи конкуренцію великим виробникам.

Продукти, inosmi.ru
Продукти, inosmi.ru

Це не тільки допомагає утримувати ціни на прийнятному рівні, але й підтримує місцеву економіку. Дмитро Соломчук також попередив, що є фактори, які можуть спричинити невелике зростання цін. Наприклад, якщо ціни на паливо підуть вгору, це може позначитися на вартості молочних продуктів.

Транспортування - важлива частина логістики, і коли паливо дорожчає, зростають і витрати на доставку продукції до кінцевого споживача. Тож у цьому випадку ми можемо побачити деяке зростання цін, хоча, за словами Соломчука, воно не буде критичним.

Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua яблука, апельсини та банани перетворюються на дорогу екзотику: як змінилися ціни

Раніше повідомлялося на Знай.ua стиглі зелені, недостиглі або коричневі: які банани краще купувати в супермаркеті