Івано-Франківськ готується внести зміни до системи доплат для вчителів, роблячи їхню роботу ще більш привабливою. Мер міста оголосив про намір збільшити доплати за престижність професії освітян з 10 до 20%.

Це важлива зміна у підтримці освіти в регіоні, особливо в умовах, коли освітній процес став стикатися з різними викликами, починаючи від переходу до онлайн-навчання під час пандемії до військових дій.

школа
школа

Хоча фінансові ресурси обмежені, міська влада вирішила виділити додаткові кошти на підтримку вчителів, розуміючи їхню важливість для суспільства. Про це повідомляється у Facebook.

Передбачається, що зміни у розмірі доплат набудуть чинності з 1 серпня поточного року. Сподіваємось, подібну ініціативу підтримають і в інших містах, де доплати залишаються меншими.

Популярні новини зараз
Штрафи від 3,5 тисяч гривень: "Газмережі" попередили власників газових плит та колонок Закочуйте рукави – ще доведеться попрацювати: кого з українців не відпустять на пенсію у 2024 році Грошей немає, але їздити хочеться: автоблогер знайшов люксову "Славуту" у максимальній комплектації Долар може зрости на 15 гривень
Показати ще

Гроші, виплати. Фото: скриншот Youtube
Гроші, виплати. Фото: скриншот Youtube

Однак збільшення зарплати вчителів потребує значних фінансових вливань. Міністр освіти та науки України раніше висловив сподівання на те, що необхідні кошти буде виділено.

Крім того, відомство працює над розробкою нових інструментів мотивації та підтримки педагогів, щоб підвищити їхню кваліфікацію та покращити умови праці.

Раніше Знай.ua стало відомо про те, що на ринку праці парадокс: роботодавці "піднімають" пенсіонерів та домогосподарок

Вам буде цікаво дізнатися, що українцям проведуть індексацію зарплат: але багато чого не чекайте

Крім того, Знай.ua повідомляв, жити доведеться на хлібі та воді: яку пенсію отримають українці, які працюють неофіційно