Крім основного розміру пенсії, українці мають право на надбавки. Деякі призначаються за заслуги чи статус, інші - при досягненні певного віку. Про це йдеться у матеріалі профільного видання "На пенсії".

Українські пенсіонери можуть отримувати достатню кількість різних доплат за різні заслуги або за певних життєвих обставин.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Водночас є й надбавки, що призначаються громадянам при досягненні певного віку. Найприємніше те, що кожні 5 років розмір цієї додаткової виплати стає лише вищим. Підвищення відбувається доти, доки пенсіонеру не виповнюється 80 років.

Мінімальний віковий поріг для отримання грошового бонусу – 70 років, а максимальний – не встановлений.

Популярні новини зараз
Нові тарифи на воду та каналізацію: за кожен кубометр – 86 гривень Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів Приготуйтеся до пекельної спеки: прогноз погоди на літо 2024 року не залишить шансу прохолоді та комфорту "Золота жила" у вашому гаманці: які банкноти можуть оцінюватись майже у 20 тисяч гривень
Показати ще

Пенсія. Фото: скрін youtube
Пенсія. Фото: скрін youtube

Так, із 70 до 75 років пенсіонеру щомісяця доплачують по 300 гривень. У віці з 75 до 80 років додають ще 156 гривень та виплата збільшується до 456 гривень. Громадяни віком від 80 років отримують максимальну доплату - 570 гривень.

Важливо відзначити, що отримувати цей грошовий бонус можуть пенсіонери, виплати яких не перевищують 10340 гривень.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, негайно покладіть слухавку: Пенсійний Фонд попереджає українців про нову схему аферистів.

Також наш портал інформував, пенсіонерам назвали наслідки ігнорування ідентифікації: що буде з грошима на картках.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, чекатимете ще довше – про гроші і не мрійте: Пенсійний фонд закликав зробити це вже зараз.