З 1 березня мережа компаній "Газмережі" розширює своє охоплення та розпочинає обслуговування ще 270 тисяч клієнтів у трьох областях України: Буковині, Житомирщині та Івано-Франківській областях.

Про ці зміни компанія "Нафтогаз" розповіла на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

Отримавши ліцензію на розподіл газу, "Газмережі" розпочнуть обслуговування клієнтів у Чернівецькій області, Тисменицькому районі Івано-Франківської області та Коростишівському районі Житомирської області.

З 1 березня філії компанії у Чернівцях, Івано-Франківську та Житомирі нададуть свої послуги всім мешканцям зазначених регіонів.

Популярні новини зараз
З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію Подорожчає одна з критично важливих комунальних послуг: який тариф хочуть встановити Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп
Показати ще

Газ / фото: відкриті джерела
Газ / фото: відкриті джерела

Важливо, що особисті рахунки клієнтів залишаться незмінними, але з березня необхідно буде використовувати нові реквізити для оплати послуг з доставки газу, які надані на офіційній сторінці компанії.

Також у клієнтів буде можливість повернути переплату за послуги з доставки газу, яку вони раніше оплачували на рахунки АТ "Чернівцігаз", АТ "Тисменицягаз" та АТ "Коростишівгаз".

Для цього їм потрібно подати відповідну заяву до найближчого Центру обслуговування клієнтів Газсеті у межах своєї області.