Всі види м'яса сильно відрізняються один від одного за смаковими якостями, жирністю і, звичайно, поживним складом.

Лікарі-дієтологи визначили, яке м'ясо сприятливо впливає на чоловічу силу та здоров'я.

М'ясо, фото natural-medicine
М'ясо, фото natural-medicine

М'ясо – джерело білка, який має тваринне походження, а отже містить набір незамінних амінокислот. Найкориснішим видом цього продукту для чоловіків є яловичина.

Дієтологи пояснюють це тим, що в яловичині менше калорій, але за вмістом корисних речовин вона не поступається іншому м'ясу. Чоловічій статі найкраще вибирати молоде м'ясо - телятину, тому що в ній багато цинку, калію, заліза, а також вітамінів РР, В, Е.

А ось надмірне вживання свинини погано вплине на здоров'я, оскільки вона досить жирна. Чоловікам варто уникати холестерину та ліпідів.

Популярні новини зараз
Жінки зізналися, яка ідеальна довжина має бути в чоловіка 19-річна військова відправила жорстке послання чоловікам у тилу Нацбанк змінив правила купівлі доларів: "Приват24" вже збирає дані про українців Затримання, 50 тисяч штрафу і жодних "пауз": в Україні готують нові покарання для ухилянтів
Показати ще

М'ясо, фото korrespondent
М'ясо, фото korrespondent

Баранина хороша тим, що має низький вміст холестерину, тому м'ясо корисне для серцево-судинної системи. Крім того, випасають худобу на чистих пасовищах, тому таке м'ясо вважається найкращим з погляду екологічності.

Найбюджетнішою, але не менш корисною є курятина. У ній досить білка, але мало калорій. Найчастіше її обирають спортсмени, щоби набрати масу.

Куряче філе, фото cookpad
Куряче філе, фото cookpad

Нагадаємо, що це заборонено гріти в мікрохвильовій печі: отримайте токсини, інфекцію або навіть отруєння.

Раніше ми повідомляли, що припиніть це робити зараз: як правильно розморожувати продукти перед вживанням.

Також стало відомо, що мікрохвильова піч: як уникнути прикрого моменту, коли вона гріє тарілку, а не їжу.