Певні категорії українців мають право на різноманітні пільги – від знижок на комуналку до різних компенсаційних виплат. Хто може отримати до 800 гривень компенсації за проїзд у транспорті, повідомляється на сайті Львівської міської ради.

Львівська міська рада на сесії 8 лютого ухвалила постанову, згідно з якою деякі люди зможуть отримати грошову компенсацію за витрати на проїзд.

Особи з інвалідністю. Фото: Youtube
Особи з інвалідністю. Фото: Youtube

На цей вид підтримки можуть розраховувати маломобільні громадяни, які пересуваються колісними кріслами. Компенсація надається за проїзд на спеціальних таксі, адаптованих під перевезення людей на візках.

Зазначається, що місто покриватиме витрати саме за поїздки інклюзивним таксі компанії Uklon. Одна людина у рамках програми зможе щомісячно отримувати компенсацію у розмірі до 800 гривень.

Популярні новини зараз
Українці можуть звільнитися від сплати комунальних послуг: юристка підказала лазівку Українців чекає масований ракетний удар: Повітряні сили розповіли про план окупантів В "Нафтогазі" відхрестилися від другої платіжки та пояснили чи потрібно платити Українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр
Показати ще

Інклюзивне таксі. Фото: скрін youtube
Інклюзивне таксі. Фото: скрін youtube

Виплата нараховуватиметься вже за скоєні поїздки, тому для отримання компенсації людина має звернутися до Львівської міської ради та подати пакет документів, зокрема ті, що підтверджують кількість поїздок.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, станції закривають, але вартість проїзду хочуть підвищити: киянам готують неприємний сюрприз.

Також наш портал інформував, українцям будуть видавати пільгові картки для безкоштовного проїзду у міському транспорті: хто отримає.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, а поїзд уже поїхав, поки в укритті сиділи: як розбиратися з "Укрзалізницею", якщо не встигли на потяг через тривогу.