Платіжки з помилковою заборгованістю за газ нерідко приходять українцям, які тимчасово не проживають вдома та фактично не споживають палива. Що можна зробити, щоб газовики не нараховували куби, розповідають спеціалісти "ГазПравди".

Якщо в будинку, де ви зареєстровані, є лічильник газу, уникнути помилкових нарахувань буде просто. Слід щомісяця з 1 по 5 число передавати постійні показники. Це дасть зрозуміти оператору системи розподілу, що в будинку ніхто не живе та споживання газу не відбувається.

Платіжки за газ. Фото: скрін youtube
Платіжки за газ. Фото: скрін youtube

Крім того, можна надіслати письмову заяву до філії "Газмережі" факт тимчасового непроживання за адресою. Для цього потрібно надати документи, що підтверджують, наприклад довідку переселенця або копію закордонного паспорта з відміткою про виїзд з України.

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Якщо в будинку немає лічильника, то врятуватися від помилкових нарахувань можна лише написавши вищезгадану заяву. При цьому кожні пів року заяву потрібно подавати наново, щоб підтвердити факт не проживання.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, повернути зайві гроші буде не так легко: українка скаржиться, що в "Нафтогазі" "малюють" свої показники.

Також наш портал інформував, купувати не обов'язково: українцям розповіли, як економити на світі, не встановлюючи новий лічильник.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, популярний спосіб передачі показників може не працювати: в "Нафтогазі" підказали, як це швидко виправити.