Намір надати компенсації для постраждалих об'єктів житла важливий не тільки для забезпечення соціальної підтримки, а й стимулювання відновлення житлового фонду на тимчасово захоплених територіях.

Заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська оголосила про намір країни запровадити систему компенсацій для житла, яке постраждав на тимчасово окупованих територіях.

Обстріли, фото: Facebook
Обстріли, фото: Facebook

У планах Міністерства на 2024 рік – надання компенсацій для пошкоджених будинків та квартир, розташованих на окупованих територіях. Козловська також наголосила, що Міністерство має намір продовжити роботу над законом "Про основи житлової політики".

Експерти та міжнародні організації, включаючи Раду Європи в Україні, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, Європейську економічну комісію ООН, Норвезьку раду у справах біженців та Міжнародну організацію з міграції, залучені до розробки цього закону.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Обережно – це струм: українців попередили, що заборонено підключати до генераторів Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення
Показати ще

Крім того, Міністерство планує створити 100% безбар'єрний доступ до відновлених об'єктів. В рамках цього проекту передбачено впровадження системи контролю за дотриманням стандартів безбар'єрності, розробка нових та вдосконалення існуючих стандартів інклюзивності інфраструктури, а також навчання фахівців у цій сфері та робота з громадами.

Нагадаємо, українські фахівці отримають 20% доплати: кого стосується нове рішення уряду

Як повідомляв Знай.ua, податковий мінімум збільшився: для кого це стане радісною новиною