Наприкінці 2023 року в Україну повернулись планові документальні перевірки, які відмінили на початку повномасштабного вторгнення. До кого із підприємців податковці завітають у 2024 році у першу чергу.

Про це повідомила пресслужба ДПСУ.

Податкова служба, фото із вільних джерел
Податкова служба, фото із вільних джерел

План-графік на 2024 рік складається з чотирьох розділів:

Розділи "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб" та "Документальні планові перевірки фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів" містять перелік 2172 суб'єктів.

Популярні новини зараз
Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Розділ "Документальні планові перевірки фізичних осіб" налічує 914 осіб, до яких наступного року планує завітати з візитом ДПС.

Податкова, скріншот: YouTube
Податкова, скріншот: YouTube

Розділ "Документальні планові перевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення, повноти й своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" містить перелік 156 перевірок.

За планом у наступному році податківці запланували провести 3242 планові перевірки.

До прикладу, на початку 2023 року у плані-графіку перевірок було 4014 підприємств та підприємців.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, отримувати субсидію можна знову в кількох випадках: українцям підказали як це зробити.

Також наш портал інформував, українцям анонсували подорожчання важливої ​​комунальної послуги: як зміняться платіжки.

Крім того, ми писали, українцям піднімуть тариф на воду майже на третину: кому доведеться віддавати останні копійки.