У місті, де тепло та комфорт стають життєвою необхідністю, у Києві порушується тривожна тема. Опалення, яке має забезпечити мешканців теплом у зимові місяці, є під серйозною загрозою.

На тлі останніх подій, коли в укриттях шкіл проривало труби та наслідки безпосередньо загрожували життю та здоров'ю наших дітей, спливла вражаюча цифра: 70% тепломереж столиці перебувають в аварійному стані, створюючи потенційну загрозу життєдіяльності міста.

Тепломережі / фото
Тепломережі / фото: відкриті джерела

Депутат Київської міської ради, Андрій Вітренко, звернув увагу заявив про це в ефірі телемарафону, оголосивши безпосередні проблеми. Цей факт ставить під загрозу працездатність системи опалення та подачі гарячої води до столиці.

"Потрібно буде перевірити всі укриття, які є в садах і школах. Вчора ми розмовляли із представниками ДСНС у Києві. Вони сказали, що комісії вже спрямовані, досвід є – їх уже двічі обстежували", – заявив Вітренко.

Популярні новини зараз
Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

Проте прориви труб чи вентилів можуть статися у будь-якому районі міста, і передбачити чи попередити масштабну аварію вкрай складно.

ремонт тепломереж, опалення, труби \\ фото Знай.UA
ремонт тепломереж, опалення, труби \\ фото Знай.UA

Більше того, з більш ніж 2000 кілометрами тепломереж, 80% з яких перевищують термін служби, залишається незрозумілим, як забезпечити їхню нормальну працездатність.

Важливо, що заміна цих мереж не врахована в муніципальних програмах та бюджеті.

Така ситуація становить серйозні ризики для мешканців міста. Слід враховувати, що ці труби приховані під землею, що робить їхній стан важко помітним. Необхідність заміни та ремонту невідкладна, щоб забезпечити безпеку мешканців та запобігти потенційним аваріям.

Актуальна проблема тепломереж столиці обурює киян та вимагає термінових заходів для запобігання можливим негативним наслідкам.

Нагадаємо, в сховку столичної школи прорвало трубу і тріснула стеля: гаряча вода полилася на голови дітей

Раніше ми писали про платіжку за обслуговування газових труб: чи потрібно платити власникам приватних будинків

Як повідомляв Знай.ua, це може призвести до смерті: споживачів газу попередили про велику помилку