Для всіх наших дорогих та шанованих читачів, які мають відношення до отримання пенсійних виплат, є дуже важливі новини з приводу благодійних пожертв на користь конкретного пенсіонера. Виявляється, таким чином українські пенсіонери можуть отримати гроші.

Проте, як розповіли у Пенсійному фонді, просто отримати гроші пенсіонер не зможе. Тут йдеться саме про конкретну суму, у такому разі держава братиме свою "комісію". Давайте розберемося в деталях.

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби Пенсійного фонду України у мережі Facebook.

Оформлення документів, скріншот: YouTube
Оформлення документів, скріншот: YouTube

До Пенсійного фонду України надійшло питання такого плану: "Хочу здійснити благодійну пожертву на користь конкретного пенсіонера. Як зрозуміти, яку суму він отримає?".

Популярні новини зараз
Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Пенсіонер. Фото: скрін youtube
Пенсіонер. Фото: скрін youtube

Представники ПФУ розповіли, що відповідно до встановленого закону порядку із сплаченого на окремий рахунок Пенсійного фонду України благодійної пожертви 70 відсотків суми виплачується пенсіонеру, 30 відсотків суми - спрямовується до бюджету Фонду та використовується як фінансовий ресурс на виплату пенсій (стаття 72-1 Закону України) "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування").

Публікація ПФУ, скріншот: Facebook
Публікація ПФУ, скріншот: Facebook

Наприклад, якщо благодійна пожертва становить 10 000 грн., пенсіонер отримає 7000 грн.

Нагадаємо, зробіть це до 29 грудня: Податкова служба звернулася до українців із терміновою заявою.

Раніше повідомлялося, тарифи на комуналку підскочили на 13%: які послуги подорожчали.

Також, виплати пенсіонерів опинилися під прицілом, хто в зоні ризику.