Субсидії на оплату комунальних послуг в Україні доступні не лише власникам нерухомості чи тим, хто прописаний у квартирі. Орендарі та навіть особи без певного договору оренди можуть претендувати на отримання цієї допомоги.

Подробиці про те, як це зробити, можна прочитати на сайті Дії.

Там перераховано категорії українців та іноземців без громадянства, які мають законне право перебувати в Україні та які можуть подати заяву на отримання субсидії.

Підписання документів. Фото:  Youtube
Підписання документів. Фото: Youtube

Для орендарів та осіб без офіційного договору оренди кількість мешканців сім'ї враховується на основі даних, зазначених у декларації.

Популярні новини зараз
Мобілізація чоловіків після 60 років: в Україні знову піднімають болюче питання Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Хто має право на оформлення субсидії?

  • Зареєстровані особи.
  • Орендарі, які мають договор оренди (надається копія договору).
  • Забудовники, які мешкають у новобудовах, ще не зданих, але вже отримали рахунки за комунальні послуги (необхідно надати документи, що підтверджують факт проживання за вказаною адресою).
  • Внутрішньо переміщені особи, які проживають без офіційного договору оренди (надають документи, що підтверджують факт проживання, наприклад довідку для ВПО).
  • Діти без опіки батьків або недієздатні особи працездатного віку, які перебувають під опікою (за заявою опікуна).

Варто уточнити, що житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначають із місяця звернення до завершення опалювального сезону – 30 квітня.

Субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу – з місяця обігу до закінчення календарного року, 31 грудня.

Важливо нагадати,на ці гроші можна розраховувати тільки після смерті – яку допомогу на поховання отримають родичі

Також портал Знай.ua повідомляв, більше не списуватимуть тисячі: українців порадували змінами в мобільному зв'язку

Перш за все стало відомо про те, що пенсіонерка замерзає у власному будинку - лічильник газу запломбували, але нічого робити не хочуть