Українців закликали зробити важливий вибір, як отримувати платіжки за спожиту електроенергію. Відповідне повідомлення з'явилося на офіційній сторінці компанії YASNO в соціальній мережі Facebook.

Споживачам нагадали, що вони можуть зробити вибір між електронними або паперовими платіжками за електроенергію. Обидва рахунки мають однакову цінність, але електронний має низку переваг.

YASNO. Фото: скрін youtube
YASNO. Фото: скрін youtube

"Електронні рахунки мають таку саму цінність, як і паперові, тож нарахування залежать виключно від переданих показань. Підтвердженням оплати завжди є квитанція, вона також може бути як паперовою, так і цифровою", - пояснили споживачам.

Платіжки за електроенергію. Фото: скрін youtube
Платіжки за електроенергію. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 22-28 липня для всіх знаків Зодіаку: вороги Тельців, радості Дів та ізоляція Скорпіонів Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника
Показати ще

Так, електронний рахунок можна самостійно сформувати в особистому кабінеті і там же сплатити, а не чекати листоноші, яка принесе паперову платіжку. За допомогою онлайн-сервісів можна переглядати всю актуальну інформацію, зокрема, моніторити споживання світла.

У YASNO зазначили, що перейти на електронні платіжки можна в особистому кабінеті.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, корисний подарунок під ялинку: у Yasno вирішили порадувати українців напередодні свят.

Також наш портал інформував, українець скаржиться на неможливість внести показники за електроенергію: "Чому Yasno блокує?"

Крім того, ми писали, лічильник не чинять, а зайві нарахування йдуть: українці скаржаться на відсутність ремонту місяцями.