Українські сім'ї з дітьми мають змогу отримати гуманітарну допомогу, без якої не обійтись у холодний зимовий період. Деталі повідомляють у telegram-каналі Громадській організації "ВПО України".

Внутрішньо переміщені громадяни з дітьми, які зареєстровані на Полтавщині, можуть звернутися за гуманітарною допомогою.

Гуманітарна допомога для дітей. Фото: скрін youtube
Гуманітарна допомога для дітей. Фото: скрін youtube

Громадська організація проводить запис отримання наборів одягу для дітей віком від 3 місяців до 2 років, і навіть дітей віком 4-6 років. Речі представлені в обмеженій кількості, тому не всі бажаючі можуть отримати допомогу.

Видача одягу на зимовий період проводиться лише дітям ВПО, які ще не отримували такі набори. Для отримання батьки повинні пройти попередню реєстрацію телефоном.

Популярні новини зараз
Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках В Україні різко дорожчає хліб, вершкове масло та пісне: свіжі ціни на базові продукти Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Українці з дітьми / фото: відкриті джерела
Українці з дітьми / фото: відкриті джерела

Як зареєструватися

Попередній запис на отримання одягу проводиться за телефоном 0994608751 з понеділка до п'ятниці, з 10:00 до 16:00. Після реєстрації потрібно дочекатися, поки представник організації запросить на отримання допомоги.

Видача наборів здійснюється лише за наявності в одержувача оригіналів документів:

  • паспорта;
  • свідоцтва про народження дитини;
  • довідки переселенця.

Видача наборів проводиться за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 14

Гуманітарна допомога. Фото: скрін telegram
Гуманітарна допомога. Фото: скрін telegram

Раніше портал Знай повідомляв, українців забезпечать медикаментами, їжею та іншими важливими речами: як отримати безкоштовні набори.

Також наш портал інформував, міжнародна організація роздає українцям готівку: пощастило мешканцям однієї області.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, почалася реєстрація на гуманітарну допомогу: хто з українців може безкоштовно отримати продукти.