Українці скаржаться, що суми у платіжках за газ не відповідають обсягам споживання. Про це свідчать коментарі на facebook-сторінці компанії "Нафтогаз".

До газопостачальної компанії звернувся українець, який помітив помилку у платіжці за спожитий газ. Він зазначив, що суму до оплати завищили більш ніж удвічі та вимагав проведення перерахунку.

Платіжка за газ. Фото: скрін youtube
Платіжка за газ. Фото: скрін youtube

"А ви що мені написали? Навіщо? Виправте на достовірну цифру! Навіщо я маю платити неіснуючі борги?", - поскаржився українець.

Фахівці "Нафтогазу" відповіли чоловікові, що відповідальність за передачу даних для формування платіжки лежить на плечах оператора ГРМ.

Популярні новини зараз
Незабаром почнеться справжнє пекло: астролог попередила мешканців 7 міст про небезпеку Від 302 до 1402 гривні на місяць: за що в березні українці платитимуть більше Одразу на 65%, а потім ще на 25%: українцям анонсували подорожчання комуналки Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні
Показати ще

"Нафтогаз". Фото: скрін youtube
"Нафтогаз". Фото: скрін youtube

"Дані про показники надходять до Вашого оператора ГРМ, вони на ці показники формують об'єми та передають їх нам. Після чого постачальник нараховує суму до оплати за спожитий газ", - пояснили в компанії.

В "Нафтогазі" наголосили, що перерахувати суму до оплати можна після особистого звернення до місцевого оператора ГРМ. Крім того, платіжку можуть скоригувати після передачі актуальних показників лічильника на наступний період.

Скарга на "Нафтогаз". Фото: скрін facebook
Скарга на "Нафтогаз". Фото: скрін facebook

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, як за копійки забезпечити собі теплу зиму: "Нафтогаз" дав пораду українцям.

Також наш портал інформував, "Нафтогаз" запропонував знижку при оплаті рахунків: не всім українцям сподобалася така "щедрість".

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, "Відбувалися, помовчали і всі...": українець поскаржився, як "Нафтогаз" вирішує проблеми споживачів.