Масштабними атаками на енергосистему України, загарбницька росія намагалася торік занурити українців у повну пітьму та деморалізувати.

Але їй це ніяк не вдалося – люди навчилися не лише виживати в таких складних умовах, а й підтримувати силу духу та вигадувати різноманітні лайфхаки для покращення існуючих умов.

Вимкнення світла, скріншот з відео
Вимкнення світла, скріншот з відео

Зокрема українці ще рік тому знайшли альтернативні способи висвітлення житла. Звісно, ​​цього року ці поради теж можуть стати в нагоді. тому ми з радістю ділимося з вами.

Один із таких варіантів – використання автомобільного акумулятора, який дасть світло до 8 годин. Детальну інструкцію, як облаштувати таке освітлення опублікували "Факт ICTV»".

Популярні новини зараз
Березнева індексація не для всіх: як пенсіонерам добитися підвищення заслужених виплат Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах Зірка "Холостяк" та "Х-Фактор" Аліна Ляшук потрапила на великий штраф: "Просто, щоб ви розуміли..."
Показати ще

Зарядка для смартфона з автоакумулятора, скріншот: YouTube
Зарядка для смартфона з автоакумулятора, скріншот: YouTube

Стануть в нагоді:

  • автомобільний стартерний акумулятор (напруга на клемах має бути не менше 12 вольт);
  • звичайна лампочка на 220V;
  • подовжувач з однією вилкою та патроном (для лампочки);
  • Інвертор – це перетворювач постійного струму на однофазний змінний чи багатофазний. Він перетворює постійну напругу 12V на 220V. середня ціна: 1000–1500 грн;
  • "Крокодили" - це спеціальні затискачі, які одним кінцем (гніздом) приєднуються до інвертора, а затискачами кріпляться до клем акумулятора.

Інструкція:

  1. Підключіть "крокодили" до інвертора за допомогою спеціального гнізда. Якщо в комплекті до інвертора йшли затискачі, їх потрібно
  2. Підключені до інвертора "крокодили" потрібно підключити до клем акумулятора за допомогою затискачів.
  3. Підключіть подовжувач до інвертора. Спочатку вставте вилку в інвертор, потім вверніть лампочку в інший кінець подовжувача (де патрон). Якщо все зроблено правильно, лампочка увімкнеться.

Тарифи на світло, скріншот з відео
Тарифи на світло, скріншот з відео

Для того щоб висвітлити кімнату за допомогою автомобільної батареї та інвертора знадобляться "крокодили", інвертор, подовжувач з двома вилками, автомобільний акумулятор.

Спочатку підключіть інвертор до акумулятора "крокодилами", потім підключіть подовжувач до інвертора, а другу вилку увімкніть у мережу. На лічильнику потрібно залишити лише ту кімнату, яку хочете висвітлити.

Обов'язково запам'ятайте, якщо на інверторі написано 12 – 220 V, то до нього можна підключати тільки 12 V, якщо написано 24 V – 24 V.

вимкнення світла в Україні
вимкнення світла в Україні

Нагадаємо, що будьте готові до відключень світла: чому не можна палити свічки та 7 варіантів, якщо немає електрики.

Раніше ми повідомляли, що свічки та повербанки тримайте під рукою: енергетики попередили українців.