Українець відсудив у одного з найбільших популярних інтернет-магазинів Rozetka більше 30 тисяч гривень. Клієнту сплатили не тільки неустойку, а й моральну шкоду.

Про це зазначається на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

Rozetka, фото: Facebook
Rozetka, фото: Facebook

В чоловіка перестала працювати відеокарта, яку він придбав у Розетці. Так, як на неї ще діяла гарантія, він приніс її до точки видачі товару магазину та віддав її на гарантійний ремонт.

Однак поки його товар ремонтували, магазин на цей час згідно із законом повинен був видати аналогічний товар, втім цього не сталося.

Популярні новини зараз
Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Олів'є без докторської ковбаси сподобається вам більше, ніж звичний: рецепт салату на всі свята Клієнт "Привату" виявив борг на картці без кредитного ліміту: з'явився містичним чином Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Окрім того, його відеокарту ремонтували місяць, замість закріплених законом 14 днів.

Розетка, фото: скріншот з відео
Розетка, фото: скріншот з відео

Українець так і не отримав свою відеокарту назад, а продавець лише через місяць компенсував йому її вартість.

Покупець звернувся до суду із позовом.

З моменту, коли позивач віддав товар на ремонт і до моменту, коли йому повернули його вартість (замість гарантійного ремонту), щодня нараховували неустойку.

ROZETKA. Фото: скрін youtube
ROZETKA. Фото: скрін youtube

У результаті суд зобов’язав магазин Rozetka заплатити 19839 грн неустойки за те, що клієнту не видали аналогічний товар у користування і 14769 грн за те, що ремонт не зробили протягом двох тижнів.

Також суд нарахував йому 500 грн моральної шкоди.

Нагадаємо, наглядати та карати: в Україні вирішили відмовитися від ув'язнення злочинців у в'язницю

Як повідомляв "Знай.uа", українець побив жінку на вулиці, але в суді вирішили, що це "несерйозно": на нього чекав лише штраф

Знай.ua писав, СБУ затримала Нестора Шуфрича: проводяться обшуки, кадри з місця