Для українських пенсіонерів регулярно проводять верифікацію, внаслідок якої частину з них можуть позбавити виплат. Зокрема, для цього є п'ять причин.

Саме ці причини є підставою для того, щоб пенсіонеру припинили виплачувати гроші згідно із законом "Про обов'язкове загальнодержавне пенсійне страхування".

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Які можуть бути причини:

  • якщо було допущено помилку у прізвищі одержувача;
  • якщо виявили, що виплати одержують за фальшивими документами;
  • якщо пенсіонер тривалий час мешкає за кордоном;
  • якщо пенсіонер не отримав виплати протягом шести місяців, тобто не знімав їх з рахунку;
  • якщо пенсіонер-переселенець не зареєстрував зміну місця проживання.

Проте, перевірки стосуються не лише тих, хто отримує пенсію, а й інші соціальні виплати. Наприклад, вагомою причиною для їхнього анулювання може бути те, що громадяни не мають них прав. Це обов'язково з'ясують під час перевірки.

Популярні новини зараз
ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень Комунальники готуються запровадити новий тариф: яка платіжка збільшиться майже на 40% У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати
Показати ще

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

Наприклад, матері-одиначки можуть попрощатися з грошима, якщо органи виявлять, що вони приховують співжиття з другим з батьків. Це стосується також отримувачів субсидії, які приховують свої доходи та не реєструють їх.

Раніше ми писали про те, що заради цього варто було працювати 35 років: українським пенсіонерам восени збільшать виплати на 300 грн.

Як повідомляв Знай.ua, "Нафтогаз" попередив українців про важливе оновлення: що потрібно знати споживачам

Також портал Знай.ua писав, що індексація пенсій в Україні: у Мінсоцполітики розповіли про нові виплати на 2024 рік