Для всіх наших дорогих читачів, які з великою відповідальністю ставляться до своїх платіжок за комуналкою, є дуже важливі новини. Йдеться про документ, без якого не можна погоджуватися на перевірку вашого лічильника газу.

Якщо у вас не буде цього документа, ви можете потрапити на штраф, а після цього ще й розбиратися з "накрученими" показниками.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню компанії "ГазПравда".

Показники лічильників, скріншот: YouTube
Показники лічильників, скріншот: YouTube

За словами експертів, до початку демонтажу лічильника газу представник облгазу має провести попередній огляд щодо відсутності механічних пошкоджень та ознак несанкціонованого втручання у його роботу, перевірити наявність та цілісність пломб, стан різьбових з'єднань, наявність відбитків перевірочного тавра.

Популярні новини зараз
Смертельний вірус дістався всіх материків: масова загибель не за горами Працюючи все життя заробили мізерні виплати: чому у стареньких крихітні пенсії Не тільки індексація, а й надбавки: кому з пенсіонерів пощастить у березні Українцям виплатять одразу 10 пенсій
Показати ще

Як зазначається, результати такого огляду і поточні покази лічильника фіксуються в Акті про демонтаж лічильника.

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

Також слід врахувати, що такий Акт складається у двох примірниках, один зберігається у споживача, інший залишає облгаз. Отже, цей Акт споживачеві необхідно зберігати до завершення перевірки лічильника та його повернення на місце експлуатації, у разі виникнення спірних ситуацій за результатами перевірки.

Наступним кроком є ​​безпосередньо демонтаж лічильника та його транспортування працівниками облгазу на місце перевірки. Важливо пам'ятати, що демонтаж лічильника проводиться виключно у присутності споживача.

При цьому споживач має повне право проводити фото- та відео фіксацію дій працівників облгазу, які здійснюють попередній огляд лічильника.

Нагадаємо, правила передачі показників лічильників газу до "Нафтогазу" змінилися: що треба знати.

Раніше повідомлялося, які нововведення у комунальних платіжках: киянам обіцяють зручні сервіси.

Також, "Нафтогаз" закидали скаргами: "намальовані" борги та плутанина з показниками лічильника.