На одночасну виплату одразу шести пенсій в Україні можуть розраховувати пенсіонери, які вирішили надовго залишити країну.

Потрібно звернутись із відповідною заявою до відділення Пенсійного фонду, та написати відповідну заяву. Про це повідомили на офіційній сторінці відомства у соцмережі Facebook.

Пенсійний Фонд Україні. Фото кадр з "Youtube"
Пенсійний Фонд Україні. Фото кадр з "Youtube"

Під час перебування за кордоном пенсія виплачується в тому разі, якщо це передбачено міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України. Якщо такого договору не складено, то через пів року українці не матимуть змогу отримуватимуть пенсію, навіть якщо будуть за кордоном багато років або зовсім не повернуться додому.

Зазначений порядок виплати пенсій при виїзді за кордон визначається статтями 47 та 51 закону про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

Популярні новини зараз
Сотні мільйонів доларів у будівництво: компанія пов’язана з Юрієм Бойком інвестує у київську нерухомість Племінник Ірини Геращенко відпочиває на Балі: депутатка обурювалася ухилянтами Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Гроші, гривні: фото informator.ua
Гроші, гривні: фото informator.ua

Поновлення виплати пенсії здійснюється за рішенням територіального органу Пенсійного фонду протягом 10 днів після з'ясування обставин та наявності умов для відновлення її виплати. Виплата пенсії поновлюється в порядку, передбаченому частиною третьою статті 35 та статтею 46 цього Закону.

Нагадаємо, ми писали, що чому затримують пенсію? Українцям назвали категорії, які не стоять у черзі

Як повідомляв "Знай.ua", "папірці" зведуть вас з розуму: щоб сплатити внески для збільшення пенсії, одного договору може бути недостатньо.

Також "Знай.ua" інформував, достроковий вихід українців на пенсію: хто має право оформити?