Українці продовжують отримувати допомогу від держави під час війни. Тепер на нові виплати можуть розраховувати люди соціально незахищених категорій, але лише з певної області.

Новий вид допомоги доступний для мешканців Полтавської області. Громадська організація "Карітас Полтава" оголосила про новий прийом заявок на отримання виплат у розмірі 6660 грн на кожного члена сім'ї.

Виплати ВПО. Фото: скрін youtube
Виплати ВПО. Фото: скрін youtube

Кому належать виплати:

  • особи з інвалідністю.
  • особи, які мають тяжке захворювання.
  • самотні люди 60+ або домогосподарства, що складаються з одного-двох людей похилого віку, які не мають підтримки рідних.
  • самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей.
  • багатодітні сім'ї (три чи більше неповнолітніх дітей).
  • Вагітні жінки чи матері з дітьми до 3-х років.

Брати участь у програмі може до чотирьох осіб із однієї родини. На гроші мають право переселенці, які потрапляють під один із критеріїв уразливості та не мають іншої чинної допомоги від міжнародних фондів.

Популярні новини зараз
В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки Українців штрафуватимуть на кордоні: як не влетіти на серйозну суму Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом
Показати ще

Претендуючі можуть отримати допомогу, якщо не брали участь у цій програмі, яка раніше виплачувала не тільки 6660 грн, а й 16200 грн на оплату комунальних послуг чи твердопаливних матеріалів.

Гроші, гривні: фото informator.ua
Гроші, гривні: фото informator.ua

Які документи необхідні:

  • паспорт,
  • ідентифікаційний код,
  • справка ВПЛ,
  • рахунок IBAN,
  • документи, що підтверджують критерій уразливості.
Залишити заявку можна в офісі: м. Полтава, вул. Пилипа Орлика 20/1. Або за телефоном: +380503464693, +380503464881.

Нагадаємо, у яких випадках переселенців можуть позбавити виплат від держави

Раніше ми писали, мінімалки 7370 грн вже не буде? Українцям підвищать зарплати, розмір залежить від області