Раніше ми всі боялися долара по 30-40 гривень, а зараз це стало нашою реальністю і про ціну в 35 гривень за зелений ми навіть мріємо.

Але, як виявилося, тривалим зниженням вартості долара вдасться насолоджуватись ще дуже нескоро.

Про це розповів дилер департаменту глобальних ринків ОТП Банку Антон Курінний 24 каналу.

Курс валют, фото Economics.segodnya
Курс валют, фото Economics.segodnya

Так, за словами Курінного, курс долара в Україні у квітні може повернутися до позначки 39 грн/дол. На даний момент курс долара стабілізувався і залишається на рівні 38,40 – 38,80 грн/дол. При цьому вона підкреслила, що про те, що далі сказати важко.

Популярні новини зараз
НКРЕКП обгрунтував двоетапне підвищення: як зміняться тарифи на воду Жертви, пожежі, руйнування: терористична Росія знову атакувала нічну столицю Арешт на ваші гроші можуть накласти за лічені хвилини Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Попит на валюту впав, тому ми очікуємо на тестування рівня 38 гривень, але ці рівні знижують зацікавленість у відкритті 3-місячних валютних депозитів, тому через деякий час це почне тиснути на курс готівкової валюти і поверне нас назад до рівня 39 гривень", - сказав експерт.

курс долара, фото Pxhere
курс долара, фото Pxhere

Крім того, Курінний висловив думку, що затвердження нової програми МВФ стане для України позитивним сигналом. У рамках цієї програми Україна отримає від Фонду кредит у розмірі 577%. Це 11,6 мільярда СДР, або 15,6 мільярда доларів за поточним курсом. Вже 2023 року ми зможемо отримати близько 4,5 мільярда доларів.

Нагадаємо, що 40 грн за один "зелений": долар може перетнути психологічну позначку в майбутньому - прогноз експерта.

Раніше ми повідомляли, яка буде ціна долара до кінця року: як налаштовані песимісти та оптимісти.

Також стало відомо, що від 37 гривень за долар: озвучено курс валют, який може залишитися в Україні надовго.