Українці не втрачають надії, що ціни на продукти "чарівним чином" почнуть знижуватись. Однак ніякої магії немає, просто відразу декілька факторів впливають на ціну, тим більше сезон тепличних овочів у країні відкладається. Але невдовзі все зміниться.

Експерти попереджають, що ситуація з тепличними огірками є досить складною через регулярні атаки окупантів. Господарства були змушені розпочати сезон посадки та збирання врожаю пізніше.

Огірки, фото kobrincity
Огірки, фото kobrincity

Про це повідомляють керівник тепличного господарства Дубово-Агро Василь Міракін та заступник керівника Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук.

"Стало питання про вирощування самої розсади, тому що розсада без досвітлення не вирощується взагалі. Це натрієві лампи, вони дуже багато споживають, і ми фактично ніде не могли ні закупити розсаду, ні виростити її самостійно, і це змістило сезон приблизно на півтора місяці", - пояснив Міракін.

Популярні новини зараз
Звільнення від мобілізації та гідна зарплата: українці можуть влаштуватися на роботу, яка цінується у тилу Цей документ патрульні не мають права вимагати: який штраф можна сміливо оскаржити Оштрафують на 300 тис грн: приготуйте важливий документ на лічильник "Нафтогаз" зробив важливе попередження щодо лічильників
Показати ще
Огірки можуть подешевшати через 2-3 тижні до 40 гривень, оскільки пропозиції буде більше. Тим більше скоро почне надходити продукція з парників і городів.

Овочі в супермаркеті, фото press.lv
Овочі в супермаркеті, фото press.lv

Однак із томатами ситуація набагато складніша, а дійде вона навіть до дефіциту тепличної продукції. Це пов'язано з проблемами вирощування у таку пору року.

"Ціна на помідор зростатиме, зниження ціни очікується, швидше за все, десь на кінець серпня. Ціна складе десь 25-40 грн, коли в хід піде вже український польовий помідор", - заявив підприємець.

Фрукти та овочі, ринок: фото Знай.ua
Фрукти та овочі, ринок: фото Знай.ua

Нагадаємо, готуємося витрушувати з гаманців останнє: овочі та фрукти можуть злетіти в ціні ще на 10-20%

Раніше ми писали про те, що вистачить одного пакету: українські супермаркети підняли ціни на цибулю, моркву, капусту та картопля.