Ми вже розповідали про представників знаків Зодіаку, які до кінця березня зможуть зірвати справжній "джекпот". Однак є і представники Зодіакальної палітри, яким фінансовий успіх усміхнеться у квітні.

Астрологи визначили, що народжені під сузір'ями Терезів та Лева за кілька тижнів можуть розраховувати на хороший фінансовий прибуток.

Про це розповів один із українських астрологів, який публікує свої прогнози в мережі YouTube.

Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube
Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube

Сузір'я Терезів

Народжені під знаком Терезів можуть успішно реалізувати проект, заснований на їх власній, геніальній ідеї. Астрологи радять їм не боятися проявляти себе, показувати керівництву свої таланти і вести за собою колег.

Популярні новини зараз
У YASNO повернули українцям світло по 2,64 грн за кВт: але при цьому встановили ліміти - важливі подробиці Все ще не достатньо: влада незадоволена тарифом на електроенергію. Будуть переглядати? Екстрасенс "побачив" новий контрнаступ ЗСУ: розпочнуть успішні атаки З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників
Показати ще

Можна буде досягти реальних результатів, а завдяки їм отримати великий грошовий гонорар або пропозицію про перспективну посаду конкуруючої компанії.

Сузір'я Лева, скріншот: YouTube
Сузір'я Лева, скріншот: YouTube

Сузір'я Лева

Леви у квітні можуть вдало інвестувати у нерухомість. Вони зможуть отримати пасивний прибуток, просто здаючи в оренду квартиру, будинок або навіть автомобіль.

Зірки активно мають у своєму розпорядженні Львів до пошуку нового джерела доходу. Від керівництва є шанс отримати підвищення зарплати, якщо, звісно, ​​не боятися його про це попросити.

Нагадаємо, викиньте це з дому: три речі, які можуть спричинити лихо, хворобу та смерть.

Раніше повідомлялося, що перемога вже близько: відомий астролог Влад Росс розповів, коли готуватися до параду.

Також, ідеальний час для змін: три знаки Зодіаку, для яких 2023 стане кращим у житті.