Ми вже розповідали про представників знаків Зодіаку, які до кінця березня зможуть зірвати справжній "джекпот". Однак є і представники Зодіакальної палітри, яким фінансовий успіх усміхнеться у квітні.

Астрологи визначили, що народжені під сузір'ями Терезів та Лева за кілька тижнів можуть розраховувати на хороший фінансовий прибуток.

Про це розповів один із українських астрологів, який публікує свої прогнози в мережі YouTube.

Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube
Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube

Сузір'я Терезів

Народжені під знаком Терезів можуть успішно реалізувати проект, заснований на їх власній, геніальній ідеї. Астрологи радять їм не боятися проявляти себе, показувати керівництву свої таланти і вести за собою колег.

Популярні новини зараз
"Чмо їб*че, як тобі живеться?": у Києві спіймали соратника Януковича Володимира Макєєнка, який біг до укриття Український аналог Impala: як виглядає один із найстильніших "Запорожців", мрія автомобіліста Monobank довів українця до відчаю: "Залишив без жодної копійки" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Можна буде досягти реальних результатів, а завдяки їм отримати великий грошовий гонорар або пропозицію про перспективну посаду конкуруючої компанії.

Сузір'я Лева, скріншот: YouTube
Сузір'я Лева, скріншот: YouTube

Сузір'я Лева

Леви у квітні можуть вдало інвестувати у нерухомість. Вони зможуть отримати пасивний прибуток, просто здаючи в оренду квартиру, будинок або навіть автомобіль.

Зірки активно мають у своєму розпорядженні Львів до пошуку нового джерела доходу. Від керівництва є шанс отримати підвищення зарплати, якщо, звісно, ​​не боятися його про це попросити.

Нагадаємо, викиньте це з дому: три речі, які можуть спричинити лихо, хворобу та смерть.

Раніше повідомлялося, що перемога вже близько: відомий астролог Влад Росс розповів, коли готуватися до параду.

Також, ідеальний час для змін: три знаки Зодіаку, для яких 2023 стане кращим у житті.