В українських супермаркетах змінилися ціни на популярні м'ясні продукти — сосиски та сардельки. Не всі позиції подешевшали, але є на чому заощадити. Про це свідчать дані моніторингу, опубліковані на порталі Мінфін.

За час повномасштабної війни ціни на продукти харчування зробили неймовірний ривок нагору. Зокрема, сильно подорожчали м'ясні продукти, серед яких сосиски та сардельки. Втім, у першій половині березня в українців з'явилася можливість купити деякі товари дешевше, ніж вони коштували у лютому.

Супермаркет, фото: Знай.ua
Супермаркет, фото: Знай.ua

Сосиски

Так, станом на 11 березня сосиски яловичої торгової марки "Алан" у середньому пропонуються по 118,62 гривні за 350 грамів. Минулого місяця цінник був трохи нижчим – 117,58 гривні. В той самий час сосиски "Бащинський філейні" подешевшали з 213,98 до 173,95 гривні за кілограм.

Ціни на сосиски. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сосиски. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло Боржникам виплатять допомогу, щоб розрахуватись за комунальні послуги: кому випаде унікальний шанс В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Сардельки

Сардельки із сиром у середньому продаються по 203,30 гривні за кілограм. При цьому у лютому цінник був нижчим – 198,40 гривні за кіло. Сардельки "Алан Женевські" із сиром подешевшали майже на 6 гривень, до 274,90 гривні за кіло. Сардельки "Ятрань" молочні додали у ціні зі 114,56 до 114,90 гривні за кіло.

Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін
Ціни на сардельки. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, в українських супермаркетах почали "танути" ціни на курячі яйця: скільки коштуватиме десяток.

Також наш портал інформував, у магазинах буде не проштовхнутися: українцям пообіцяли зниження цін на популярні продукти.

Крім того, ми писали, соняшникова олія та яйця в Україні продають тепер за новими цінами: скільки коштуватимуть популярні продукти.