Зірки рідко помиляються, і всі астрологи в один голос кажуть, що потрібно уважно читати те, що кажуть майстри. За словами астроекспертів, перші десять днів останнього місяця зими "подарують" двом знакам Зодіаку дуже багато труднощів, крізь які необхідно буде пройти.

Один із українських астрологів, який публікує свої прогнози на YouTube, розповів, кому із знаків необхідно готуватися до неприємних "пригод".

Близнюки
Близнюки

Сузір'я Близнюків

Близнюкам доведеться цей час тримати голову холодною. Відносини з друзями та колегами можуть сильно зіпсуватися. Однак ви зможете все виправити, якщо навчитеся слухати оточуючих і не сперечатися просто так.

На думку астрологів, Близнюки можуть уникнути багатьох проблем, якщо прислухаються до порад оточуючих і стануть трохи добрішими. Попрацюйте над собою та смуга невдач відступить.

Популярні новини зараз
Головні новини за 26 березня: відмова від планів захопити Україну, нові ціни на воду та пояснення Лорак, чому зрадила Батьківщину Ані Лорак вперше сказала, чому зрадила Україну і назвала війну "конфліктом": "Сиди там і не смерди" "Хвороби, голод, злидні й масова загибель": ведичний астролог розповів, коли в росії розпочнеться справжнє пекло Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року
Показати ще

Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube
Сузір'я Терезів, скріншот: YouTube

Сузір'я Терезів

Представникам цього знака слід забути про свою байдужість. Якщо ви звикли відкладати важливі справи в довгу скриньку, перекладати обов'язки на інших і ухилятися від відповідальності, то чекайте на біди. Астрологи попереджають, що все це може обернутися грандіозним крахом усієї вашої репутації.

Терезам потрібно задобрити долю, щоб уникнути "чорної смуги". Проаналізуйте свої вчинки, усвідомте помилки та спробуйте допомогти тим, хто потребує підтримки.

Нагадаємо, залишаться без грошей: яким двом знакам Зодіаку дуже не пощастить у лютому.

Раніше повідомлялося, ці знаки Зодіаку з пелюшок мають гостру інтуїцію, справжні яснозорці: з ними, хоч у казино.

Також, чим приваблюють дівчата, за своїм знаком Зодіаку: невеликий секрет.