Коридори затемнень - непростий час, який може, як і занапастити нас, так і вивести на світлий шлях.

Тому завжди краще знати, коли вони наступають, адже хто попереджений – той озброєний. Тим більше, що це актуально зараз, напередодні Нового 2023 року, коли ми підбиваємо підсумки і починаємо будувати плани на наступний рік.

Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення
Найтриваліше за майже 600 років місячне затемнення

Наразі вже відомо, що у 2023 році коридори затемнень знову будуть. Але що вони принесуть людству?

ПЕРШИЙ КОРИДОР ЗАТМІН У 2023

Унікальний період очікується у другій половині весни. Розпочнеться перший коридор 2023 року повним затемненням 20 квітня. Астрологічне явище пройде під знаком Тельця. Завершиться коридор 5 травня, коли відбудеться напівтіньове місячне затемнення у сузір'ї Скорпіона. Проміжок між явищами характеризується кумедними та дивними подіями. Можливі випадкові зустрічі із колишніми партнерами. Є можливість відновити ці відносини.

Популярні новини зараз
Перевірку лічильників повернули: хто може "врятуватися", а кому треба якнайшвидше надати акт Нові пенсії виплатять одразу за три місяці, кого торкнеться підвищення до 1200 грн Велика родина приготувала кашу на пиві і тепер поховають 9 дітей: що сталося "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників
Показати ще

Перший коридор затемнень позначиться переважно на любовній сфері. У цей період зростає ризик сварок та недомовок. Важливий урок має засвоїти кожен: вірте своїй другій половинці. Дайте можливість довірі та взаєморозумінню оселитися у вашому будинку.

Закохані, фото Знай.uа
Закохані, фото Знай.uа

ДРУГИЙ КОРИДОР ЗАТМІН У 2023

Другий коридор розпочнеться 14 жовтня і триватиме до 28. Сонячне затемнення пройде у повітряному знаку Терези, а місячне у вогняному Овні. На перший план вийдуть фінансові питання. Будьте уважні до деталей. Всесвіт даватиме підказки, які допоможуть зробити правильний вибір у сфері кар'єри та інвестицій.

Отримання нових навичок буде дуже доречним. Записуйтесь на курси, шукайте хобі, займайтеся творчістю – всі ці дії допоможуть розвинути вашу особистість.

Деяким у другому коридорі затемнень здасться, що вони ніби "застрягли" в якійсь діяльності і рух уперед не передбачається. Це сильний знак, який не можна ігнорувати. Він говорить про необхідність змін. Не бійтеся ризикувати.

Гроші
Гроші

Нагадаємо, запам'ятайте ці дати – можливо зовсім погано: дні магнітних бур у грудні.

Раніше ми повідомляли, які іграшки не можна вішати на ялинку у 2022 році: правила прикраси новорічної красуні на догоду Чорному Кролику.