Українці через відключення електроенергії стали все частіше використовувати автомобільні акумулятори для живлення різноманітної техніки. Вони набагато дешевші, ніж газовий або дизельний генератор.

Багатьох варто попередити, що підключати та заряджати від нього можна далеко не все. На думку автомеханіка Андрія Маценка, є безліч недоліків використання автомобільного акумулятора, якщо ви хочете встановити його вдома.

Автомобільний акумулятор, скріншот із відео
Автомобільний акумулятор, скріншот із відео

"По-перше, він несе реальну шкоду здоров'ю в умовах квартири. Тобто, з нього виділяється водень у процесі зарядки. Також у будинку через використання пристрою може статися вибух, якщо ці гази, водень і кисень, виділятимуться за наявності іскри", - пояснив Маценко.

Краще винести акумулятор на балкон, якщо ви хочете підживити телефон або бездротові навушники. В автомобілі акумулятор розташований у пристрої, що добре провітрюється, тому гази швидко зникають.

Популярні новини зараз
Про яку кашу краще забути пенсіонерам – шкоди від неї більше, ніж користі ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" Місячний запас продуктів: українцям роздають нову гуманітарну допомогу, хто може отримати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Причини, через які не слід підключати техніку до автомобільного акумулятора:

  • Невідповідний струм.
  • Акумулятор автомобіля після першого розряду втрачає якість роботи.
  • Може витікати електроліт. Він рідкий, тому, якщо ви ставите акумулятор у квартирі або на балконі, його потрібно захистити від механічних пошкоджень.
  • Від нього не можна зарядити більшість побутової техніки.

Автомобільний акумулятор, фото з вільних джерел
Автомобільний акумулятор, фото з вільних джерел

Що можна зарядити:

  • ноутбук;
  • сильний банк;
  • мобільний телефон;
  • підключати телевізор;
  • різні лампи.

Зарядити всі ці пристрої вдасться, якщо є перетворювач напруги (інвертор). Його необхідно підключити до акумулятора, а самі пристрої – до інвертора. Однак газовий котел, холодильник, мікрохвильову піч, пральну машинку, духову піч та іншу чутливу техніку – категорично не можна.

Це чутлива техніка і для заряду цих пристроїв не вистачить пускової потужності.

Раніше ми писали, вбивають пральну машинку, одяг та здоров'я: 15 найпоширеніших помилок

Як повідомляв Знай.ua, решітка газової плити блищатимуть після цього: універсальні засоби, що дійсно працюють