Внаслідок російських обстрілів, українці потерпають від відімкнення електроенергії та попри це мужньо тримаються, щоб побачити перемогу України та врешті решт повний і ганебний розвал загарбницької росії.

То ж різні актуальні поради, як вижити в умовах відсутності світла, води та гаду зараз як ніколи на часі. Зокрема, українцям розповіли про 5 способів, як зігріти дуже холодні руки.

З настанням холодів тіло намагається підтримувати приплив крові до серця та життєво важливих органів, щоб зберегти їх у теплі. Саме тому кінцівки змерзають. Проте, існують домашні вправи та процедури, які допоможуть покращити кровообіг у руках і швидко їх зігріти.

Опалення, скріншот: Youtube
Опалення, скріншот: Youtube

Домашні процедури для того, щоб зігріти руки в холодну пору

1. Рухайте руками. Просто робіть широкі кола руками в повітрі, щоб покращити кровообіг. Після цього потім робіть кола кожним пальцем.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 січня: Єфросиніна в небезпечному списку, безкоштовні продукти для українців та кінець відключень світла Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Хто з українців може отримати 3 350 грн щомісячної допомоги: категорії та умови Порівняння цін у супермаркетах Німеччини та України - різниця колосальна
Показати ще

2. Використовуйте тепло свого тіла. Покладіть руки під одяг і притисніть їх до теплих грудей, живота або пахв.

3. Спробуйте гідротерапію. Одну місткість наповніть холодною водою, іншу - гарячою. Вода в обох мисках повинна мати терпиму температуру. Опустіть руки спершу в гарячу воду на 30 секунд, а потім - у холодну воду на 10 секунд. Повторіть кілька разів.

4. Носіть рукавиці. Замість рукавичок вибирайте рукавиці, які поміщають пальці разом, а відтак рукам буде тепло.

5. Помасажуйте руки. Інтенсивний масаж завжди допомагає у таких випадках. Помасажуйте руки швидкими рухами й вони стануть теплими.

Отоплення, фото pxhere
Отоплення, фото pxhere

Нагадаємо, чому при пранні потрібно додавати молоко: властивість продукту вас точно здивує

Як повідомляв "Знай.ua", українським дітям виплатять новий вид допомоги: хто і на яку суму претендує

Також "Знай.ua" писав, марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла