Пенсійний фонд зменшив фінансування виплат пенсіонерам майже на 2 мільярди гривень. Про це свідчать дані опубліковані пресслужбою ПФУ.

Пенсійний фонд завершив фінансування пенсій за вересень 2022 року і прозвітував, що на цей вид соціальних виплат було виділено 49,5 мільярда гривень. Місяцем раніше, у серпні на пенсії було спрямовано більше – лише 51,4 мільярда гривень. Таким чином, у вересні фінансування пенсій скоротилося на 1,9 мільярда гривень.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

У ПФУ наголосили, що у вересні на виплату пенсій через Укрпошту було направлено 9,4 мільярда гривень та 40,1 мільярда гривень – через уповноважені банки.

Пенсіонери. Фото: скрін youtube
Пенсіонери. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Варто нагадати, що вже з 1 жовтня настане новий етап підвищення пенсійних виплат українцям. Доплату у розмірі 300 гривень отримають пенсіонери віком від 70 до 75 років. Втім, з урахуванням доплати, розмір пенсії не може перевищувати 10340 гривень. Також пенсіонерам віком від 70 років із необхідним стажем буде встановлено мінімальну пенсію на рівні 3000 гривень.

Раніше портал Знай повідомляв, уряд недофінансує наступного року соціальну сферу на 20 млрд. грн: де візьмуть гроші на пенсії та соцвиплати.

Також наш портал інформував, що українцям запропонували накопичити на старість, щоб отримати "плюс" до пенсії: у Раді підготували новацію з січня.

Крім того, наш портал інформував, що українці, які залишилися без дому, продовжують отримувати платіжки за газ: у Мінітеграції пояснили, що робити в таких випадках.