Підписати відповідну петицію пропонує депутат Київради VIII скликання Костянтин Яловий на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні кияни стали заручниками хаотичної ситуації з паркуванням автомобілів у столиці. Водіям стає все складніше знайти вільне місце для паркування, пішоходи вимушені маневрувати між авто, залишеними на тротуарах, велосипедисти не можуть безпечно пересуватися через забиті автомобілями узбіччя доріг. Водночас тарифи на паркування зростають, з мешканців будинків хочуть стягувати плату за паркування біля їхнього дому, а контроль за сплаченими коштами відсутній», - окреслив проблему Яловий.

За його словами, ще у 2015 році Київська міська рада схвалила Концепцію розвитку паркувального простору. Киянам обіцяли вирішити описані проблеми: побудувати підземні та наземні паркінги, збільшити кількість паркомісць, вдосконалити сервіс та взагалі навести лад у цій сфері. Проте протягом 6 років влада не виконала свої зобов’язання.

«Терпіти цей безлад далі неможливо. Тому 4 жовтня я зареєстрував на сайті Київради петицію, де вимагаю, щоб влада оновила концепцію паркувального простору і зробила конкретні кроки для її виконання», - наголошує політик.

На його думку, нова концепція :

Популярні новини зараз

Від 2400 до 3900 гривень: українців у 2022 році очікують 7 підвищень пенсій - коли і на скільки

Людмила Балан в короткій спідниці переплюнула Тіну Кароль, знайшла синові іншу: "У доньки годиться"

Вийшла заміж двічі, став батьком і перемогла рак: що змінилося в життях зірок "Величного століття" за 10 років

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Показати ще
  • має враховувати позицію громадськості;
  • в реальності, а не на папері забезпечить нові паркомісця та вдосконалить сервіс;
  • визначатиме достатню кількість паркомісць обов’язковим принципом отримання дозволів на будівництво в столиці;
  • покращить екологічну ситуацію в Києві;
  • забезпечить право мешканців паркуватися поруч з власним будинком.

Як зазначив Костянтин Яловий, доки нова концепція не буде ухвалена, рішення Київради від 31 серпня 2021 року №2185/2226 про встановлення нових тарифів на паркування у Києві треба скасувати.

«Хочете, щоб паркуватися у столиці стало зручно та економно, а тротуари були вільні для пішоходів? Переходьте за посиланням і підпишіть петицію №10744 «ЗА - впорядкування паркувального простору столиці. ПРОТИ - запровадження плати за паркування на прибудинкових територіях» - закликав Костянтин Яловий.