У Києві біля траси встановили білборд разом з живою дівчиною, яка сидить на кріслі.

Відповідні кадри місцеві жителі розмісили в мережі.
Так, стало відомо, що в Києві реклама вийшла на абсолютно новий рівень, там розмістили білборд з живою дівчиною. Відзначимо, що цей рекламний щит розташований біля траси.
Дівчину на рекламному щиті на відео зняла пасажирка з авто, яке їхало назустріч. Водії сигналили до дівчини, а вона у відповідь помахала рукою. Вона сиділа на жовтому кріслі, прикріпленому до рекламного щита. Навколо стояли чоловіки, які спостерігали за ситуацією.

У Києві розмістили білборд з живою дівчиною, фото: соцмережі
У Києві розмістили білборд з живою дівчиною, фото: соцмережі

"До чого київські маркетологи дійшли. У Києві розмістили білборд з живою дівчиною на ньому. Цікаво, чи буде ця технологія використовуватися під час передвиборної гонки", — сказано в підписі до опублікованого відео.

Відзначимо, що жовте крісло в якому сиділа дівчина було прикріплено до реклами торгового центру "Епіцентр".

@legally_mother

#шоккиев #новостьшок #шокирующеевидео #рабство разве можно так с живым человеком!!?

♬ оригінальний звук - Aleksandra Carter

Популярні новини зараз
Коли будуть переговори Володимира Зеленського та путіна, дата майже на межі: "Ситуація безвихідна" Окупанти влаштували бійню за награбоване майно: "смертю хоробрих" полягло 4 росіян, ще 10 зазнали поранень Комунальники вирішили нажитися на зруйнованому у Кременчуці ТРЦ, бійці ТрО оперативно затримали українських мародерів Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще