На "Вечорі прем'єр" від творців "Світського життя"Джамала і TAYANNA презентували спільний дует нової пісні. Співачки зізналися, що ідея цього дуету належить саме Тетяні Решетняк (TAYANNA).

"В мене була пісня, яку я написала ще рік тому. І я довго думала з ким її співати, тому що вона в принципі не сольна. Так я рік думала, думала, а потім наважилася і зателефонувала Джамалі. Ми зустрілися я їй одразу показала пісню і вона на моє диво вона одразу сказала: "Ок", - розповіла TAYANNA.

Натомість Джамала зізналася, що вже з першої ноти цієї пісні відчула, що хоче у ній звучати й що це буде вдалий дует.

TAYANNA та Джамала, скріншот із відео
TAYANNA та Джамала, скріншот із відео

"Я хочу там щось додати, мені так само є що сказати своїм голосом. І тим паче я дуже поважаю і музику і співачку TAYANNA", - зізналася Джамала.

Популярні новини зараз

Вкрадене дитинство: на Закарпатті підлітки знущалися над неповнолітньою дівчиною, знімаючи процес на камеру

Оля Полякова сяде у суддівське крісло на "Танці з зірками" поряд з Владом Ямою: "Замість Кухар?"

В університеті Михайла Поплавського присоромили абітурієнтку через гроші: "На більше не вистачило?"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Хоча і пісню для дуету написала TAYANNA, Джамала теж внесла немало нового у пісню, щоб вона зазвучала так, як її вже почують фанати.

"Концепція пісні була. Я знаю творчі пориви Джамали й те як вона вміє творити я розуміла, оскільки вона дуже сильний артист, не можна їй наказувати, що робити чи казати свої сподобання. Я прийшла й кажу, це мій куплет, а це твій. А вона: "Яка тут мелодія?", Я кажу, роби, що хочеш, співай як хочеш", - підсумувала співачка.