Стало відомо про те, що в Україні на 45% зросли мінімальні пенсії. Однак, поширюється це підвищення поки що тільки для учасників бойових дій.

Про це стало відомо завдяки новій публікації на сторінці Міністерства соціальної політики в соціальній мережі Facebook, де детально все розписали, щоб відповісти на запитання українців одразу.

Розроблено дане рішення було Міністерством соціальної політики, після чого затверджено урядом. Тепер, мінімальна пенсійна виплата для учасників бойових дій стане більше на 45%, а це 834,3 гривні.

Після цього вона становить 210% від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Раніше це число становило 165%.

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Пенсіонери, скріншот: YouTube
Пенсіонери, скріншот: YouTube

Також, ще на 2 тисяч гривень уряд України підняли пенсії для військовослужбовців, які були призначені востаннє ще в березні 2018 року.

Військові на Донбасі, Скрін, відео
Військові на Донбасі, Скрін, відео

Ще була встановлена з 1 липня мінімальна пенсійна виплата з урахуванням надбавок, підвищень, доплат особам, яким вона призначена за військовим законом України (пенсії за вислугу років, пенсії по інвалідності) у розмірі 3854 гривень.

пенсіонери, скріншот з відео
пенсіонери, скріншот з відео

В результаті даної реформи, рішення поширюється на 400 тисяч осіб, і перші щасливчики отримають більше грошей вже на початку серпня. Все це з доплатою до підвищених виплат за минулий місяць.

Гроші, скріншот: Youtube
Гроші, скріншот: Youtube

Нагадаємо, раніше "Бонусів" до 12 051 грн: у Мінсоцполітики показали нові пенсії і назвали дату перерахунку

Як повідомляє портал Знай.ua "Це життя...": глава Мінсоцполітики Марина Лазебна розповіла, як пенсіонерам виживати на 2 тисячі гривень

Також Знай.uа писав, що Мільйонам працюючих пенсіонерів доплатять надбавки: хто отримає двомісячний оклад додатково