8 липня біля Київської міської ради на Хрещатику відбулася акція ветеранів та інвалідів АТО. Ветеранські спілки виступили проти спроб рейдерського захоплення землі для будівництва центру через проплачених депутатів міськради.

Про це KV повідомив Володимир Махоркін ветеран АТО.

У виступах ветерани вимагали від київських депутатів не допустити голосування за перетворення сміттєзвалища навколо озера Вирлиця на заповідник, використовуючи псевдоекологів. Протестувальники вважають, що все це намагання певних осіб відібрати земельну ділянку в одного забудовника та передати іншому - "своєму" - для викачування бюджетних коштів.

Декілька таких "екоактивістів" спеціально прийшли на акцію і почали свідомо провокувати захисників України, ображаючи їх брехливою лайкою. Як підкреслили ветерани АТО та ООС, ці "екоактивісти" мали для себе чітку мету – зірвати акцію, але провокації цих проплачених провокаторів закінчились нічим – їм довелося піти геть, а центру реабілітації біля Вирлиці – бути!

Популярні новини зараз
Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Шалені знижки від АТБ: скільки коштують м'ясо, риба, ковбаси та інші товари Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще