У Києві в Національному заповіднику "Софія Київська" з'явилася голограма з реконструйованим обличчям Ярослава Мудрого.
Про це повідомляє пресслужба заповідника.
Так, стало відомо, що в Софійському соборі Національного заповідника «Софія Київська» відбулася презентація призми з 3D-голограмою обличчя київського князя Ярослава Мудрого. Варто відзначити, що ця конструкція створена на замовлення в Данії. При цьому в Україні їй немає аналогів.

Фото: НЗ " Софія Київська"
Фото: НЗ " Софія Київська"

Обличчя реконструювали методом історико-криміналістичної експертизи на основі моделі черепа, що належав князю.

"Варто відзначити, що реконструкція справжнього обличчя Ярослава Мудрого кардинально відрізняється від зображення, створеного за радянських часів — подібного російським царям", — йдеться в повідомленні.

Фото: Київ Зараз
Фото: Київ Зараз

Для довідки:

Популярні новини зараз
Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Зірка "Папіка" Дар'я Петрожицька обурила українців кадрами відпочинку за кордоном: "Не час хвалитися" "Ми не зможемо перемогти": Дмитро Кулеба у відчаї звернувся до країн НАТО Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний"
Показати ще

Ярослав Мудрий київський князь з династії Рюриковичів. З 1036 року став одноосібним правителем Русі. Доклав багато зусиль до зміцнення держави. Розширив межі середньовічного Києва, спорудивши "місто Ярослава", окрасою якого стали Золоті ворота та Софійський собор. За численні реформи і досягнення, які позитивно вплинули на розвиток Русі, отримав прізвисько мудрий.

Нагадаємо, що тернополянка зібралася підкорити "Голос країни", українців просять підтримати: "тримайте кулачки!"

Як повідомляв портал Знай.uа , львів'янам показали, як одягалися жінки в 50-их роках XX століття. На фото видно, як жінка одягнена в елегантне пальто зі стильним коміром.

Також Знай.uа писав, що львів'янам показали, як проводили весілля на Галичині понад півстоліття тому.