Дружина відомого українського артиста Віктора Павлiка набрала величезну аудиторію на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. Вона продовжує розвивати свій блог, і радує передплатників новими кадрами та історіями з життя.

Таким чином повідомляється, що цього разу Катерина Репяхова розповіла про те, як же важливо іноді змінити обстановку для себе.

На даний момент вона знаходиться в Єгипті, на відпочинку. І навіть незважаючи на те, що там зараз не сезон, читати книгу під пальмою приємно в будь-яку погоду.

«Ми з чоловіком рівно рік не були на відпочинку, цей рік був важкий в усіх відношеннях, з цього навіть Єгипет ми зараз цінуємо по особливому» - пише дівчина.

Популярні новини зараз
ЗМІ повідомили, що володимир путін впав зі сходів, але охорона вчасно встигла: "Зазнає серйозних проблем..." Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Зараз вона намагається максимально набратися сил, так як попереду дуже багато роботи, весь березень у них з чоловіком гастролі, і при всьому цьому жінка зараз в положенні, вже пройшло більше половини терміну.

Як раніше стало відомо, чекають вони хлопчика, якого назвуть Мішею. Це буде їх перша спільна дитина.

Народиться хлопчик на початку літа, і майбутні батьки дуже чекають цієї події. Рік був дійсно непростим для них, і зараз все поступово почало налагоджуватися.

Нагадаємо, що вагітна дружина Павлика поскаржилася, що залишилася без медового місяця - "сподіваюся, ще буде".

Як повідомляв портал Знай.иа, Дружина Віктора Павлика Реп'яхова показала переваги чоловіка " 50+":"взяв мені їжі".

Також Знай.иа писав, що вагітна дружина Віктора Павлика показала, куди витратила всі гроші.